Jarní dopis 2009

Závodníci, trenéři, rodiče.

 

Čeká nás mimořádný rok, musíme vybavit novou loděnici a navíc uspořádat v Sedlčanech   2.-3.5. 2009 MČR na dlouhých tratích a MS v Kvadriatlonu    22.8 2009 a několik dalších malých závodů, které také pořádáme.

Tréninky zatím zůstávají stejné. Změna nastane, až rozmrzne přehrada. Potřebujeme, aby hned na prvních závodech pře MČR v Sedlčanech jsme dosáhli dobrých výsledků a proto je nutné co nejvíce trénovat.

Do nové loděnice budeme shánět nové vybavení. Pokud dostaneme Grant od Stř. kr., bude dostatečně vybavena posilovna a kuchyňka. O dalších drobnostech se budeme bavit při společných schůzkách, které plánuji jedenkrát do měsíce. Podařilo se nám již získat např. mikrovlnou troubu, malou lednici, sady sklenic atd.. Dále budeme potřebovat dovybavit kuchyň nádobím, částečně posilovnu a klubovnu. Jestli někdo z Vás má možnost kanoistice z uvedených věcí něco nabídnout, rádi to uvítáme.

Na MČR 2.-3.5 2009 bude zapotřebí celá řada dobrovolníků, kteří nám pomohou s realizací závodů. Proto se na Vás obracíme s prosbou o pomoc. To samé se týká tradičního pořadatelství MS v Kvadriatlonu.

Rád bych připomněl, že každým rokem je třeba financí na zajištění sezóna a navíc ceny na závody. Věřím, že i v letošním roce pomůžete.

Na závěr bych rád poděkoval závodníkům a rodičům, kteří se podíleli na úklidu nové loděnice. Gratuluji také novým trenérům k získání trenérské licence III. Třídy (Kosíková, Sůsa J., Gerčáková, Sladkovská).

                                               Láďa

PřílohaVelikost
text+prilohy.doc42 KB
oddíly: